• Úvodná stránka |
 • nové |
 • Nohy Drop Systém UUID-2001D FES Chôdza Asistent Mobility Helper Koleno Kúrenie Masér Spoločný Elektrický Masáž Úľavu od Bolesti

Nohy Drop Systém UUID-2001D FES Chôdza Asistent Mobility Helper Koleno Kúrenie Masér Spoločný Elektrický Masáž Úľavu od Bolesti

 • (0 Recenzie)
Skladom

Štítky: koleno kusy, bolesť, malý tablet, koleno ventilátor, g06e vr, cavism, desatín, koleno massag, drop nohy, nerv bolesti.

€1 869.82 €1 682.84

Od prvého nositeľné FES Nohy Drop Systém spustila UUID v roku 2009, boli sme prikláňa k pojmu kontinuálne inovácie a hĺbkové pochopenie klinické aplikácie, a v roku 2014, UUID začala 3. generácia Nohy Drop Systém, ktorý prijíma niekoľko patentov. Tieto ochorenia, ktoré spôsobujú nohy drop môže ťažiť z UUID-2001D Drop Systém: Hrúbka, Neúplné Poranenia miechy, Traumatické Poranenia Mozgu, Hemiplegia, Sklerózy multiplex

Členenie Položka Opis

Zmierňuje príznaky slintačky drop

Funkčná Elektrická Stimulácia (FES) technológie

Chôdza režim stimuluje svaly zdvihnúť nohy s každým krokom

Tréningový režim posilňuje a rehabilitates nervy a svaly

Musí byť použitý v spojení s lekárom alebo fyzioterapeutom.

Ďalšie Info

Na UUID-2001D Nohy Drop Systém je priekopnícky domov-liečebné zariadenie navrhnuté na zmiernenie poklesu nohy u ľudí s hornej motorových neurone podmienky.

Čo Je Noha Drop?

Nohy drop je neschopnosť zdvihnite nohy a prsty správne pri chôdzi v dôsledku ochrnutia alebo slabosť svalov na hornej strane nohy. To sťažuje za poškodený plne výťah svojich nôh až keď sa hovorí o krok, prinútiť ich, aby pretiahnuť svoje prsty spolu zemi. Tento scuffing prstov ovplyvňuje ich chôdza (ako by chôdze) a rovnováhu, takže prechádzky aj na krátke vzdialenosti neuveriteľne únavné a s rizikom, potkne sa a spadne.

Existuje mnoho rôznych podmienok, ktoré spôsobujú nohy drop, ktoré ovplyvňujú motorových nervy a zníženie svalovej funkcie. Motor nervy prenášajú impulzy z centrálny nervový systém, ktorý aktivuje svaly zmluvy, takže ak tieto nervy sú poškodené výsledkom je ochrnutie. Najviac spoločných podmienok, ktoré vznikajú v foot pokles zahŕňajú:

1.Roztrúsená Skleróza (MS)

2.Mŕtvica

3.Detskou Mozgovou Obrnou

4.Svalová Dystrofia

5.Myozitída

6.Získané Periférna Neuropatia

7.Charcot-Marie-Tooth disease

8.Nervové poškodenie pod kolená

9.Motor Neurone Ochorenia

10.Stenóza Chrbticového

Nohy Drop Liečby

Jedným z najčastejších spôsobov, ako riadiť nohy pokles v UK je s členok-noha ortéza, pevný, plastový ortézy, ktorá podporuje nohu a členok sa držať vo vzpriamenej polohe na všetky časy a zabrániť prsty z scuffing zemi s každým krokom. Hoci to pomáha do istej miery to nie je správny spôsob chôdze, alebo pomáhajú posilňovať a rehabilitačné slabé svaly, a to ešte znamená, že chôdza je usilovne a nevyvážený. Plus, pri nosení na dlhší čas tieto traky boli známe, že spôsobujú rozstrapkaniu a bolestivosť ako plastové háčiky na pokožke, aj keď nosia so ponožky.

Najviac účinná liečba pre nohy drop je Funkčná Elektrická Stimulácia (FES). FES je typ Elektrickej Stimulácie Svalov (EMS). To je miesto, kde nervov a svalov, ktoré ovládajú svaly na hornej časti nohy sú stimulované s elektrických impulzov. Nervy, ktoré sú stimulované, keď pacient výťahov postihnutú nohu zo zeme tak, že svaly zmluvy a flex nohy smerom nahor, prevencia prsty z škrabanie na zemi.

FES môžu vykonávať implantácia elektród do kože cez chirurgia, prípadne uplatnením samolepiace elektródy na povrchu kože, ktoré sa pripájajú na batériový stimulátor.

FES pre Nohy Pokles bol plne schválený Národný Inštitút pre Zdravie a Clinical Excellence (NICE). Napriek tomu, liečba nie je ľahko dostupné po celej veľkej BRITÁNII, v dôsledku rozpočtových obmedzení v niektorých zdravotníckych orgánov. Rovnako ako mnohé iné drahé lekárske ošetrenie, je to trochu psč lotérii, či je alebo nie FES bude vám k dispozícii.

Teraz keď FES technológiu, je k dispozícii na použitie doma cez UUID-2001 Nohy Drop Systém, pokročilé zdravotnícke zariadenie, ktoré je jednoduché na používanie a neuveriteľne účinné na prekonanie nohy drop.

Ako sa UUID-2001D Nohy Drop Systém fungovať?

Samolepiace pokožky elektródy sú umiestnené nad peroneal nervy v hornej časti dolných končatín. A putá sa potom zabalené cez vrchol sa pripojiť ich na Funkčné Stimulácia Jednotky. Bezdrôtové nohy senzor je potom umiestnený v obuvi postihnutej nohy.

Ak užívateľ urobí krok a výťahov, ich päty senzor používa technológiu Bluetooth oznámiť Stim Jednotka uplatňovať mierne elektrického impulzu cez kožu elektródy. Impulz, ktorý stimuluje nervy, čo spôsobuje, že svaly v nohách zmluvy. To spôsobuje, že nohy na flex smerom nahor (dorsiflexion) a nakloniť mierne (eversion), aby sa zdvihnúť prsty nahor a zabrániť ich ťaháme proti podlahe.

To zlepšuje rovnováhu a znamená, že členok je podporovaná, keď noha dopadne na zem opäť. Každý krok je menej usilovne, takže užívateľ je schopnosť chodiť oveľa jednoduchšie, pohodlnejšie a rýchlejšie.

Plus, pomocou FES technológie dlhý čas pomáha na posilnenie slabých svalov a obnove poškodených nervov, ako to rekvalifikáciu celú nohu. S výnimkou degeneratívnych stavov, ako sú MS, užívateľov, zistíte, že s časom vážnosť svojich nôh spadnúť, zlepšia a budú môcť chodiť bez zariadenia a ich svaly prirodzene práce zdvihnúť nohy.

Tento proces je podporovaný odbornou prípravou na Stim Jednotky. V tréningovom režime UUID-2001D bude poskytovať cielené, trvalé stimulácia na cvičenie svalov a urobiť je silnejší. Existuje päť Odbornej úrovne vyberať, každý líšiť v závislosti od existujúcich silu svalov. Používateľ bude môcť pomaly zvyšujú intenzitu ich Tréning na urýchliť obnovu procesu.

Kto Môže Používať UUID-2001D Nohy Drop Systém?

Na UUID-2001D Nohy Drop Systém môže byť používaný iba v spojení s vašim lekárom alebo fyzioterapeutom. Zariadenie má jednoduché a prístupné rozhranie, ktoré umožňuje jednoduché použitie doma, ak už boli nastavené a upravené pre vás odborného lekára liečenie vás. Odborného lekára bude vedieť vaše existujúce svalovej tón a stupeň poškodenia nervov a byť schopný vám ukáže, kde na mieste elektródy pre najúčinnejšia liečba. Zároveň budú schopní podporovať vás počas školenia s cieľom pomôcť môžete pracovať na zotavenie.


 • Názov Značky: DISIYING
 • Funkcie: Roztrúsená Skleróza (MS)
 • Features2: Detskou Mozgovou Obrnou
 • Features1: Mŕtvica
 • Features3: Svalová Dystrofia
 • Features9: Stenóza Chrbticového
 • Features6: Charcot-Marie-Tooth disease
 • Účinok: Kosti Starostlivosť
 • Features8: Motor Neurone Ochorenia
 • Materiál: Bavlna, ABS
 • Číslo Modelu: UUID-2001D
 • Features4: Myozitída
 • Features7: Nervové poškodenie pod kolená
 • Položka Druh: Traky & Podporuje
 • Features5: Získané Periférna Neuropatia

Recenzie

Pridať recenziu

Napíšte svoju recenziu!:

Názov:

E-mailová adresa:

Súvisiace produkty

Držanie Tela Tréner Nastaviteľné Späť Tréner Corrector Rovno Držiteľ Ramenné Ortézy Clavicle Podporu Bolesť V Krku Pre Rovný Chrbát {infomodule} Špecifikácie: Názov:Držanie Tela Tréner Rovno Držiak Späť Rameno Podporu Bolesť V Krku Pre Rovný Chrbát Model: A68143 Popis Produktu Materiál: vysoko kvalitné neoprénové (100% latex zadarmo) Farba: Čierna Veľkosť: M/L/XL Funkcie: ●Jednoduché použitie: tréner možno ľahko ponárať a odstrániť bez ďalších nástrojov a ďalšie
€8.96 €6.99