• Úvodná stránka |
  • nové |
  • Vysoká kvalita!Boxerské Kovové Medaily Hry, Súťaže Zlatá Medaila Čestnú Medailu,doprava Zadarmo!

Vysoká kvalita!Boxerské Kovové Medaily Hry, Súťaže Zlatá Medaila Čestnú Medailu,doprava Zadarmo!

  • (0 Recenzie)
Skladom

Štítky: boj kolónka, prispôsobený golf trophy, puzdro ruger, medaila, nemecký medaila, ghost stick, muž pink floyd, majster medaila futbal, medaila vojenské, pás m1 garand.

€14.45

VITAJTE 100% Kapela Nové Veľkosť:7 CM Hrúbka: 5 mm Hmotnosť:110 g Materiál: zliatiny Zinku Nákup Poznámky: 1. Pošlite nám, prosím, osobné logá, slová alebo jednoduché obrázky podľa správy. 2. Vaše slová, logá alebo obrázky sú vyryté na povrch trofej. Raz sme engrave ich, že nie je možné zmeniť. DOPRAVA: dodávka bude byť vykonané čo najskôr po vašu platbu. Je to tým, že Realitynoemi.sk Štandardná Doprava, všeobecne platí, že to budú doručené do 10-35 dní. Dúfame, že príde na čas, ale každopádne toto je medzinárodná dodania v post systému. Dodacia lehota bude veľmi závisieť od kuriérskej spoločnosti a vaše miestne zvyky a miestnych efektívnosti. Ak chcete, aby ostatné spôsoby doručenie, prosím, kontaktujte nás, budeme sa snažiť, čo najlepšie splniť vaše potreby. NAŠE SLOVÁ: Vážení Priatelia, sme zodpovední za položka škody pred dokladom. Prosím, kontaktujte nás najneskôr do 5 pracovných dní a urobiť fotky poškodené položky, vynaložíme vrátenie peňazí za to. Ak nie ste spokojní s vaším puchase po získaní objednávky, tiež prosím, kontaktujte nás najneskôr do 5 pracovných dní. V tomto stave si prosím zaväzujú, prepravné náklady doručenia a odosielajúceho späť. Milí Priatelia, tam je dlhé vzdialenosti medzi nás, a ak posiela späť, čas a platby odpadu, takže sme veľmi seriesly a starostlivo dodáva kvalitné výrobky. tam je to aj v prípade, že niektorí z vás nie sú spokojní s položkami, neboj, kontaktujte nás, budeme mať najlepší spôsob, ako to vyriešiť. Šťastný nakupovanie ^_^


  • Druh: medaila
  • Materiál: Kov
  • Číslo Modelu: M0063
  • Farba:

Recenzie

Pridať recenziu

Napíšte svoju recenziu!:

Názov:

E-mailová adresa:

Súvisiace produkty

Vojny vo vietname USA Vojenské Reverzibilné Mitchell Kamufláž Taktické Airsoft KRYT Špecifikácie: Materiál: bavlnené Tkaniny Čistá Hmotnosť: 0.075 kg Obsah balenia: prilba kryt*1 Obrázok Môže Byť Trochu Odlišné Trochu Farby Z Výrobku Dostanete Vzhľadom Na Iný Monitor. Uvedomte Si, Ako Ponuky.
€16.05 €14.44
US ARMY SPECIAL FORCES MILITARY PIN KLOBÚK KOVOVÉ ODZNAK STRIEBRO Presné repro US ARMY SPECIAL FORCES MILITARY PIN KLOBÚK ODZNAK Rozmer:1 palec X 1 palec Čistá Hmotnosť :0.010 kg Obrázok Môže Byť Trochu Odlišné Trochu Farby Z Výrobku Dostanete Vzhľadom Na Iný Monitor. Uvedomte Si, Ako Ponuky.
€8.49 €7.64
2020 Vlastné Rose Cup Trophy Gold Plated Športové Hry Plavidlá, Suveníry Študent Deti Zábavné Malé Trofeje Pohára Pripomíname Medaila 2020 Vlastné Rose Trofej Pokovovanie Gold Hra Plavidlá, Suveníry Študent Deti Zábavné Malé Trofeje Pohára Pripomíname Medaila
€14.01 €8.41