100ks 16 V 1 Pool PH Testovací Prúžok Kvality Pitnej Vody Tester Zvyškový Chlór Hodnota Meter Spa Test Papier Plávanie Accessorie

  • (0 Recenzie)
Skladom

Štítky: chlorin tester, notebook príslušenstvo ph, bazén tester, nitrit, tester vody, ph test vody, ph tester vody, príslušenstvo mob ph, bazén príslušenstvo f, bazén ph.

€9.52 €8.09

Funkcie:

1.16 v 1 Vody Test: test pásy môžu byť použité pre testovanie celkovú zásaditosť, pH, tvrdosť, zvyškový chlór, celkový chlór, dusitan a iných projektov, a to predstavuje vody rýchly test, ktorý poskytuje výsledky v priebehu niekoľkých sekúnd.

2.Praktické Použitie: Testovacie prúžky sú vhodné na pitnú vodu, akvárium, ryby, nádrž, bazén a kúpele, priemyselná voda, rybník, horúci prameň testovanie vody.

3.Jemné Kvality: vysoká kvalita vody testovacie prúžky s presnými farba koordináciu a vysoká citlivosť, a pitnej vody testovacie prúžky môže byť

používa sa na testovanie kvality vody. 4.Jednoduché Použitie: Ponorné na pitnú vodu test papier do vody na 2 sekundy podržte ho vo vzduchu asi 1min, potom upravte farbu fľašu späť získať čítanie.

5.Prenosný Dizajn: krabica obsahuje 100 ks testovacie prúžky, a kvalita vody by mala byť testovaná týždenne, a pitnej vody testovacie prúžky sa používajú pre začiatočníkov.

Vzorky požiadavky:

1. Trvať 5-10 ml vzorky, a vziať čistenie časť vzorky na testovanie, a po nej je stále nedotknutá na chvíľu.

2. Skúška sa vykonáva v miestnosti s teplotou okolo 25 ° C.

Testovacia metóda:

1. Ponorte reakcie oblasti testovací prúžok v roztoku byť testované na 1-2 sekundy, potom odstráňte testovací prúžok, a striasť sa prebytočnú vodu na to.

2. Po 1 minúte, porovnajte farbu reakcie oblasti testovací prúžok s farbou grafu určiť test hodnoty riešenia, ktoré sú testované.

3. Kolorimetrické čas by mali byť kontrolované asi v 60. rokoch, a čítanie bude ovplyvnená ak čas je príliš dlhý alebo príliš krátky.

Balenie Zoznam:

1 Box Testovacie Prúžky

Poznámky:

1. Nedotýkajte reakcie na konci testu pásy pri odstraňovaní testovací prúžok, aby sa zabránilo kontaminácii test papier a ktoré ovplyvňujú výsledky testu.

2. Po vybratí požadovaného počtu testovacích prúžkov, obchod zostávajúce testovacie prúžky v zalepenej a tmavom mieste.

3. Kvapalina byť testované by mali byť uchovávané ako ten, ktorý je bezfarebný, alebo ten, funkcie farbu svetla, ako je to možné. Pre kvapaliny s tmavú farbu, aktívne uhlie môže byť použitý na liečbu dehydratácie vyššie kvapaliny. Ak kvapalina byť testované je relatívne zakalená, len udržať ho zachované na určitú dobu. Po jeho zrážok, mať jasné časť pre testovanie.

• Všetky položky bude odoslaný do 2 pracovných dní po úhrade sa vymaže.• Všetky položky bude dodaný prostredníctvom Post Mail, ktorý zvyčajne trvá 15-35 dni, aby sa dospelo.• Medzinárodná doprava vyžaduje zložitejšie prepravné postupy (napríklad oboch krajín, zvykov, tranzitné stanice atď.), tiež bude mať vplyv mnoho faktorov, ako sú sviatky, počasie, atď, tak to bude pravdepodobne trvať dlhší čas na vaše položky, aby sa dostali na konečné miesto určenia. Ďakujeme za pochopenie o tejto záležitosti.• Dovozného cla, dane z pridanej hodnoty a iné poplatky nie sú zahrnuté v položke cenu alebo náklady na dopravu.Krajina Čas Doručenia(Cez Post Letecky)Pracovných Dní + sobota + SundayNorth Americký /Západná Európa 7~20 daysEastern Európe 7~35 daysAustralia 7~30 daysCentral Ázia 15~45 daysSouth Americký 15~50 daysEastern Ázijské 7~20 daysOthers 15~60 dní

Kontaktujte nás:

Naše úradné hodiny sú :- 9:00 do 18:00 (GMT +8) pondelok až piatok - 8:30 do 12:30 (GMT +8) SaturdayAnd naša kancelária je zatvorené v nedeľu a štátne sviatky (Čína), ospravedlňujeme sa za neskorú odpoveď počas prázdnin

Naše Misie:

1. Ak chcete exportovať kvalitný tovar z orientu za priaznivú cenu pre vás.2. Práca so zákazníkmi s cieľom vybudovať svoj obchod .3. Ak chcete maximalizovať naše medzinárodné kupujúceho ziskovosti a konkurencieschopnosti.Prosím, príde čoskoro a navštívte nás znova!


  • Bazén Kúpele Testovacie Prúžky: Pitná Voda Test Papier
  • Funkcia 2: bazén čistiaci nástroj
  • Funkcia: bazén príslušenstvo
  • Funkcia 1: tds meter
  • Funkcia 3: ryby nádrž, bazén a kúpele, priemyselná voda, rybník Test Papier
  • Názov Značky: VAHIGCY

Recenzie

Pridať recenziu

Napíšte svoju recenziu!:

Názov:

E-mailová adresa:

Súvisiace produkty

Yieryi Mini Vysoko Kvalitné Multifunkčné-Parameter Dobrej Kvality Vody Monitor PH TDS Meter Multiparameter Kvality Vody Analyzer Nové Mini Vysoko Kvalitné Multifunkčné-Parameter Dobrej Kvality Vody Monitor PH TDS Meter Multiparameter Kvality Vody Analyzer Funkcie: Používať na meranie PH & TDS roztoku. Jednoduchá kalibrácia pH a TDS len s mini-skrutkovač. Samostatné pH a TDS elektródy, ATC funkciu. Uplatňovať vo vodných zdrojov, akvárium, hydroponics, kúpaliská, bazény a iné vodné systémy. Automatická teplotná kompenzácia. CE a RoHS
€38.13 €25.16
2020 Portabel PC101 PH Tester Kvality Vody Tester Bazén Spa Akvárium PH Meter Kvality Vody PH a Chlóru CL2 Tester 2020 Portabel PC101 PH Tester Kvality Vody Tester Bazén Spa Akvárium PH Meter Kvality Vody PH a Chlóru CL2 Tester Funkcie: 1. Jednoduché použitie: Jednoduché použitie, a získať výsledok okamžite a presne 2. Veľký displej: Veľký displej zobrazuje výsledok testu na oboch PH a Chlóru úrovni pre ľahké čítanie 3. Chlór testovanie: Chlóru kalibrácia ďalšie presné testovanie. Popis: 1. Nízka hmotnosť a jednoduché
€13.71 €8.64
OOTDTY Jeden pH Elektródy BNC Konektor Nahradenie 0.00~14.00 pH rozsah Merania sonda OOTDTY Jeden pH Elektródy BNC Konektor Nahradenie 0.00~14.00 pH rozsah Merania sonda Popis: 1.Jeden valec pH elektródy umožňuje pripojiť BNC zásuvka priamo do vstupného terminálu pH meter alebo pH controller alebo akékoľvek pH zariadenie, ktoré má BNC vstup terminálu. Kábel je dlhý. To vám dáva flexibilitu na meranie riešenie v nádobe z prístroja. 2.Akonáhle vaše nové pH elektródy sonda je
€13.24 €10.86