• Úvodná stránka |
  • nové |
  • Ethernet Vlákniny prepínač 4 RJ45 2 SC Optické Médiá Konvertor Single Mode fiber Port PCB 10/100M

Ethernet Vlákniny prepínač 4 RJ45 2 SC Optické Médiá Konvertor Single Mode fiber Port PCB 10/100M

  • (1 Recenzie)
Skladom

Štítky: optický ethernet, cisco switch, headset yealink, Vlákna, ethernet optický prepínač, prepínač fibra priemyselné, vlákno prepínač, Mikrotik, fxo bránou, rocket m5 ac.

€9.35 €5.61

vezmite prosím na vedomie:

Predvolený s 1pcs 1310nm strane Vlákniny modul a 1pcs 1550nmB bočné, 2ks 1550nm B Strane alebo 2ks 1310nm strane môže byť podľa požiadavky.

Fast Ethernet Switch 10/100Base-Tx, aby 100Base-FX Vlákniny Prepínač Fast Ethernet Switch je Ethernetový Vlákniny Spínač, ktorý je špeciálne určený pre monitorovanie siete. Má 4 10/100Mbps Ethernet porty a 2 155Mbps vlákniny porty. Prijíma RTL8305NB čipy zabezpečiť, nízka spotreba energie a vysoká stabilita. Rozširuje prepravnú vzdialenosť sietí od 100 m do 120 km cez medené káble. Môže rozšíriť prepravnej vzdialenosti; existuje aj mnoho ďalších výhod, ako je izolácia ochrany, dobré zabezpečenie dát, pracovné stabilitu a ľahkú údržbu. Hlavné Rysy: 1.Podporu prepínanie medzi 10/100Base-TX a 100Base-FX 2.2*155Gbps full-duplex vlákniny portov a 4*100M Ethernet porty s auto-negotiation funkcia 3.Podpora 100M rýchlosť, MDI/MDIX a half/full-duplex s auto-negotiation funkcia 4.Každý port má kompletné LED Indikátor 5.Podpora režime single jednovláknová,v jednom režime dual vlákniny ,multi-režim dual vlákniny a SFP slot 6.Podpora IEEE802.1d Spanning Tree 7.Podpora high performance QoS funkcie na každý port, 8.Podpora 5V napätie vstupný 9.Podpora IEEE 802.3 x flow control a späť kontroly tlaku 10.Nevyžaduje žiadnu konfiguráciu a bude okamžite pracovať hneď, ako si moc až 11.Nízka spotreba energie čip s chladiča postavený v zabezpečiť, dlhoročný efektívnu prevádzku

Špecifikácie:

Štandardy

SOM EEE802.3 10Base-T

IEEE802.3u 100Base-TX/FX

IEEE802.3z 1000Base-SX/LX

IEEE802.3x Flow control

IEEE802.1p QoS

IEEE802.1d Spanning Tree

Ethernet Port

Konektor: RJ45

Rýchlosť prenosu dát: 10/100M

Vzdialenosť: 100 m

UTP Typ: UTP-5E alebo vyššej úrovni

Vlákno Port

Konektor: SC/FC/ST/SFP slot

Rýchlosť prenosu dát: 155M

Optické Vlnová dĺžka: 850nm/1310nm/1490nm/1550nm

Vzdialenosť: 550m~120km

Výkon

Spracovanie Typ: Ukladať a posielať ďalej

MAC Veľkosť Stola: 4K/6K/ 8K

Buffer Space: 500kbs/ 1Mbit /2Mbit

Jumbo Paketov: 1518 byte

Späť šírka pásma: 3,8 G/ 5.6 G /7.2 G

Časové Oneskorenie: <150µs

Moc

Napájanie typ: externé napájanie

Vstupné Napätie: AC100V~240V 50/60Hz

Konektor: DC Pätice

Pracovné Napätie: 5V

Spotreba Energie: 2.2 W~3.5 W

Transmissin Vzdialenosť

Twisted Pair: 100m (CAT5e, CAT6 kábel)

Muti-mode: 2 km

Single-mode: 3/ 20/40/60/80/100km

MTBF

100, 000 hodín

Záruka

1 rok

Životné prostredie

Skladovacia Teplota: -40~70℃

Prevádzková Teplota: -10~55℃

Relatívna Vlhkosť: 5-90% ( bez kondenzácie)

Mechanické Štruktúry

Rozmer: 215×107×26 mm

Hmotnosť: 0.15

Základná doska plošného spoja

OEM A ODM

Podporné


  • Položka Druh: POE Switch
  • Režimu komunikácie: Full-Duplex A Half-Duplex
  • Veľkosť: 30*12*5
  • Zdroj Napájania: DC5V 2A AC100V-240V(50-60HZ)
  • Certifikácia: CE
  • MAC Tabuľky: 8K
  • Typ Konektora: Hybrid
  • Číslo Modelu: ant-0204-2
  • Ethernet Port: 4 10/100M Ethernet port
  • Prepínač Kapacita: 3.2 G
  • Názov produktu: vlákno prepínač
  • Položka Dĺžka: 2m
  • Vlákna Typu: Jediný Režim
  • vlákno port: 2 port 155M vlákniny
  • Názov Značky: tapirapeco
  • Kompatibilné: Huawei
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Prepnúť Typ: 10/100M Swtich
  • Vlnová dĺžka: 1310/1550nm

Recenzie

Dagon Aeon
2021-02-04
5/5
Fibershow you are great quality

Pridať recenziu

Napíšte svoju recenziu!:

Názov:

E-mailová adresa:

Súvisiace produkty

1 Pár SOC Vlákniny Držiak pre Signalfire Optického Vlákna Fusion Splicer AI-7 AI-7S AI-8C AI-8 AI-9 1 Pár SOC Vlákniny Držiak pre Signalfire Optického Vlákna Fusion Splicer AI-7 AI-7S AI-8C AI-8 AI-9 Akceptujeme Alipay, Bankovým Prevodom, a Western Union. Ak potrebujete ďalšie informácie, prosím, neváhajte kontaktovať nás, Vďaka! Môžeme loď vašej položke cez Realitynoemi.sk Doprava . EMS, DHL, UPS, TNT, Fedex, Hong Kong Post, a Singapure Post, a tak na prvý primeranom čase. EMS zvyčajne trvá asi 6-13 dní,
€21.26
KELUSHI FTTH 1/10/20/30mW Vizuálne Poruchy Locator -70dBm~+6 alebo 10dBm Optického Výkonu Meter Optický Kábel Tester 1-30 km Nástroje Hot predaj Optical Fiber Power Meter -70dBm~+10 dBm Optický Výkon A 30mW 20 KM Vizuálne Poruchy Hľadáčik Optický Kábel Tester Funkcie: Používateľ self-kalibračnej funkcie Lineárne (mW) a nelineárnych index (dBm) zobrazí súčasne Jedinečný FC / SC / ST generické rozhranie, bez zložitý prepočet Voliteľné automatické vypnutie funkcia Voliteľné zapnutie / vypnutie podsvietenia
€22.02
1080P HDMI Optický Extender s Obojsmerný stereo audio HDMI Optický Konvertor Rs232 SM 20 km 1080P HDMI Optický Extender s Obojsmerný stereo audio HDMI Optický Konvertor Rs232 SM 20 km Prehľad Na LNK-HF100DA Série HDMI optický extender poskytuje rozšírenie HDMI, obojsmerné audio a RS232 na jeden optický kábel, podporuje HDMI1.4 a MHL2.1 duálny režim, je plne kompatibilný s MHL2.1, HDMI 1.4 b, HDMI 1.4 b 3D a HDCP 1.4, vysoké rozlíšenie až 1920*[email protected] Zariadenia extender môže použiť pre širokú
€76.53 €65.05