1000M, POE Ethernet Siete prepäťovú ochranu Lightning Arrester Sieť RJ45 POE IP Kamera Protector

  • (2 Recenzie)
Skladom

Štítky: konektor rj45, fotoaparát chrániť, ipad rj45, chránič rj45, ese na ochranu pred bleskom, ženské rj45 crimper, poe injektor, cabl siete tester, Sieť Prepäťová Ochrana, RJ45.

€12.67

Balík Obsahuje:

1 x Sieť Prepäťová ochrana

1 x užívateľská Príručka

Poznámky: Dve veci sú veľmi dôležité a NEMALI by sa nechať ujsť, keď pomocou Ethernet prepäťová ochrana: správne umiestnenie: V jack na nechránené časti kábel a OUT jack na chránené strane kábla.

Obrátil inštalácia bude naďalej umožňovať prevádzku v sieti a prevádzky, ale bude tam byť žiadny blesk/prepäťová ochrana na všetkých! správne uzemnenie: vezmite prosím na vedomie, žltá/zelená zem drôtu. Tento vodič musia byť pripojené do správnej elektrické zem v budove. Požiadajte kvalifikovaného elektrikára o takýchto uzemnenie alebo vyhľadať na Internete informácie. Bez riadne uzemnenie prepäťovej ochrane nebude možné odtok prebytočnej napätie a bude neúčinné!

Špecifikácia:

Materiál:Hliník

Pracovné Napätie:5V

Max. Napätie:7.8 V

Pracovné Mena:5KA

Max Mena:10KA

Transmittion Hodnotiť:100-1000Mbps


  • Číslo Modelu: GMc39
  • Transmittion Rýchlosť: 1000M
  • Názov Značky: GZGMET
  • Druh: Sieť Prepäťová Ochrana
  • Veľkosť: 102*28*65mm
  • Package: Áno

Recenzie

Pridať recenziu

Napíšte svoju recenziu!:

Názov:

E-mailová adresa:

Súvisiace produkty

Zbrusu Nový F01R065906 Nečinnosti Air Control IAC Ventil Zbrusu Nový F01R065906 Nečinnosti Air Control IAC Ventil
€9.68 €9.20
1.44 Palcový Q12 Smart Hodinky Dieťa Smart Hodinky Detské Hodinky Vodotesné Hlasový Chat Nové Vyhľadávanie Locator Tracker Anti Stratil Monitor Popis: Funkcie: 1.Funkcie: jasné, hovor / presné polohovanie / dlhá životnosť batérie / ultra-tenké telo / cool nosenie 2. 14.1 mm ultra-tenké proces dizajn, rovnako tenký ako domácu úlohu Farba celý stroj je nádherná a bohatá textúra, vždy nechať ostatné deti závidieť. 3.Dva-pásmový jasné a stabilné hovor Zvuk je hlasnejšie a môže byť vypočutý v hlučnom prostredí. Jedinečný
€4.81 €3.04
12 LED pre Nočné Videnie Auto Parkovanie Zadnej strane Fotoaparátu výrobnú cenu 170 CDD Univerzálny Nepremokavé kompatibilný pre všetky autá Dôležité Upozornenie: skontrolujte prosím vaše pôvodné autorádio, veľkosť a vzhľad pred urobiť, aby snahe vyhnúť sa omylom. Čo je v krabici Parkovací Senzor, Sada Skrutiek, Video Kábel, Napájací Kábel, Univerzálny zadný fotoaparát, ktorý sa hodí na všetky autá
€5.94