• Úvodná stránka |
 • nové |
 • LAIMENG Vákuové Fóliou s Roll Držiteľ Pulz Funkcia Sous Vide Vákuové Balenie Stroj Na Uskladnenie Potravín Baliarne Vákuové Vrecia S285

LAIMENG Vákuové Fóliou s Roll Držiteľ Pulz Funkcia Sous Vide Vákuové Balenie Stroj Na Uskladnenie Potravín Baliarne Vákuové Vrecia S285

 • (5 Recenzie)
Skladom

Štítky: úradný xiao, kabelka, 2020 taška ženy, biolomix mixéra, hrniec vacum, prípad telefón, ucho vaccum, vyplňte stroj, dvere fóliou, pro vákuum.

€74.82 €44.89

LAIMENG 6602 Najnovšie Nehrdzavejúcej Ocele, Vákuové Fóliou Na Uskladnenie Potravín S ďalšími Pulz Funkcia a Roll Držiteľ

1.UDRŽAŤ POTRAVINY ČERSTVÉ A ZÁMOK CHUŤ: Znížiť množstvo odpadu; zachováva živiny, chuť, a životnosti potravín s jednoduchým použitím vákuového systému. Toto vákuum fóliou stroj vám nielen pomôže ušetriť potravín, ale tiež vám pomôže ušetriť čas a peniaze. Odstraňuje väčšinu kyslíka a pomáha pri znižovaní rýchlosti oxidácie, rastu mikroorganizmov a plesní, ktoré spôsobuje baktéria. Najlepšie kúpiť voľbou pre hladké a organizované kuchyňa.-----Nechcem vákuové ČERSTVEJ zeleniny a ovocia, ako to bude kazu rýchlejšie a vyrábať vzduchu vzhľadom k jeho vlastné dýchanie--kvasenie! 2.BEZPEČNOSŤ A. Osvedčenie: To baliaci stroj je certifikovaný CE, CB, GS, ETL, ROHS a DOSIAHNUŤ atď. B. 12V nízkeho napätia vykurovacie vodiče zabezpečiť väčšiu bezpečnosť prostredia. C. NTC prehriatiu ochrana: Naše jedlo fóliou s NTC prehriatiu ochrana poskytuje viac bezpečnosti a bezpečné používanie. To sa zastaví práca s všetky svetlá blikajúce ak monitorovanie teplota je vysoká, a bude pokračovať v práci, keď teplota príde. 3.PULZ FUNKCIA: Nový impulz funkciou manuálne ovládanie vákua tlak. 4.S roll skladovanie a vstavané frézy:Jednoduché skladovanie roll a aby prispôsobené tašky z kotúčoch alebo znížiť zapečatených balíčkoch. 5.RÝCHLE TESNENIE & NEPRETRŽITÁ. Vákuové balenie stroj s vylepšeným program zabezpečuje rýchle utesnenie v 6 až 11 sekúnd (6-9 sekúnd pre suché režime & 8-11 sekúnd pre vlhké režim). Toto jedlo baliaci stroj je vhodný pre kontinuálne pracuje bez pričom prestávka medzi každom kole VAC TESNENIE. 6.LED INDIKÁTOR & VÁKUUM TLAK: Advanced control panel (ovládací panel s LED indikátor poskytuje pohodlie identifikovať aktuálne pracovné stav. Vákuové fóliou poskytuje prispôsobené vákuové tlak -60kpa sacia sila. Pripravený zásob je -60Kpa. 7.OKAMŽITÉ TESNENIE FUNKCIA: okamžitých tesniaci systém v našich potravinách tesnenie stroj zabraňuje jemná jedlá z drvenie. 8.DVE TESNENIA REŽIMY: vákuové potravinárskych fólií je navrhnutý s dvoma voliteľné módy, ktoré môžu poskytovať jedlo najlepšie možné zachovanie založené na rôznych typoch potravín. Vyberte suché prostredie pre pevné potraviny a vlhké prostredie pre poached, vrelo alebo dusené jedlo. 9.JEDNODUCHÉ POUŽÍVANIE: automatické jednoduchý elektrický plug-in design s control center umiestnené na hornom paneli a mäkké digitálne tlačidlá spolu s indikátorom led svetlá. Inteligentné zariadenie pre rodiny službu. 10.RÝCHLE dodanie: Poskytuje rýchle lodnej dopravy v rámci 48 hodín a Miestnymi doprava je ponúkané z ruskej Federácie, Francúzsko a česká Republika. Miestna doprava z českej Republiky: Možno dodať do 24 krajín) v Európe (podľa miestnych DHL a normálne odhadovaný dátum doručenia je 3-12 dní.

Ušetrite Čas a Udržiavať Potraviny v Čerstvom stave

Vákuové tesnenie stroj môže znížiť kontakt medzi jedlom a vzduchu, udržanie čerstvosti potravín. Uzavretá-bag obal je možné uložiť aj viac miesta v chladničke, čo vám umožňuje lepšie riadiť chladničky chránia potraviny pred poškodením. Môžete použiť čerstvé potraviny alebo prísady na prípravu na varenie a prípravu jedál. Šetrite svoj čas a peniaze!

Nový impulz funkcie na ovládanie vákua tlak manuálne.

1.Dať otvorený koniec taška vo vákuovej komore príjem. Potom kryt hornej a stlačte obe strany tvrdo, až na horný kryt tlačovej hlavy je zamknuté. 2.Dlho stlačte tlačidlo STOP/PAUZA štart vysávanie. 3.Po vysávanie, uvoĺnite tlačidlo STOP/PAUZA, a potom stlačte tlačidlo TESNENIE tlačidlo tesnenie taška.

Jednoduché Ovládanie:

Domácnosti potravín vákuové packer je navrhnutý na automatické vákuové tesnenie prevádzky, smart touch digitálne tlačidlá, LED indikátor, svetlá, elektrické zástrčky a ovládacie centrum umiestnené na hornom paneli, toto vákuum fóliou poskytuje užívateľsky príjemný zážitok.

Vstavané Roll Držiteľ a Frézy

Elektrický potravín vákuové fóliou je ľahko skladovanie roll a aby prispôsobené tašky z kotúčoch alebo znížiť zapečatených balíčkoch. Zníženie odpadov a využiť vysávač foll. Vstavaný vákuová nádoba môžete pohodlne uložiť vákuové rožky, tak nemusíte obávať, nie nájdenie vákuové tesnenie rožky. Pohodlný pre vaše použitie!

Dve Vákuové Režimy

Užitočné a Praktické Vlhké Suché/potraviny nastavenia pre optimálne utesnenie. Pomocou jeho one-touch prevádzky, jednoducho vyberte, či ste tesniaci suché alebo vlhké potraviny.

12V Nízkeho Napätia, Kúrenie Drôt

Všetky naše vauum náterové hmoty sú s 12V nízkeho napätia, kúrenie drôt zaručuje väčšiu bezpečnosť prostredia.

Vhodný pre Veľa Ďalších Používa Príliš!

Môžete ho použiť na vákuové zrna tašky, zip lock tašky, čerstvé-vedenie tanky, a aj víno zátky. Šetrite svoj čas a peniaze.

Aké Druhy Tašky Môžu Byť Použité?

Ako používať:

1.otvorte vákuové fóliou 2.Dať otvorený koniec taška vo vákuovej komore príjem. Poznámka: Pls udržať 2-3 cm medzi jedlom a otvorený koniec vaku. 3.Kryt hornej a stlačte obe strany tvrdo, až na horný kryt tlačovej hlavy je zamknuté. 4.Stlačte vac tesnenie tlačidlo jedenkrát, ak chcete, aby vysávač a tesnenia; stlačte tesnenie tlačidlo, ak chcete len tesnenie taška; alebo dlhým stlačením STOP/PAUZA štart vysávanie. Po vysávanie, uvoĺnite tlačidlo STOP/PAUZA, a potom stlačte PEČAŤ tlačidlo tesnenie taška. 5.Keď LED svetlo vypne, stlačte tlačidlá na oboch stranách ak chcete otvoriť veko a vákuové tesnenie je hotové. 6.Po použiť, prosím, aby veko otvoriť na ochranu tesnenie tesnenie, nie zámok horný kryt pre skladovanie.


 • S vákuové vrecia?: Áno
 • S vysávačovou hadicou?: Áno
 • Číslo Modelu: 6602
 • Vákuové Sadzba: 5 L/min
 • Názov Značky: LAIMENG
 • Funkcia: Jedlo Vákuové Fólií na Balenie Potravín a Skladovanie
 • Certifikácia: obchodné vákuové fóliou
 • Moc: 110w
 • Frekvencia: 50-60HZ
 • Napätie: 100-120V / 220-240V
 • Materiál: ABS, PC
 • Tesniaci Dĺžka: 30 cm
 • Vákuové Tlak: -60KPa
 • S Vákuové Vrece: Áno
 • Zdroj Napájania: elektrické
 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • S fľašou zátka?: Áno
 • Druh: Stojan / Tabuľka

Recenzie

Solarken08
2020-12-13
5/5
The goods came quickly, delivery by courier. Included was a roll, 5 packages, a bottle stopper, a hose with a nozzle for containers. Well, what to say, the stock is excellent, if you really want, then you can shift the package and make a double soldering. The cutter evenly cuts off the packages, very convenient. In dry mode, it vacuum well, but it is desirable to put the package on the strip of sealing. And if the products are wet, like grated, leave more space in the package. And do not pack garlic, the package will still blow I am happy with the goods, I recommend the seller
Fxootlocker 48
2020-10-19
5/5
The device is good, it came quickly, it seals well, on the machine the air does not all pump out, and in manual mode, it removes all air well. I'm happy.
Sucelso21
2021-01-10
5/5
Got the Packer today. Delivery only 5 days to Moscow region. The device is excellent. The wife has long dreamed of this. Everything is done qualitatively, neatly. Everything works as it should. However, the first impression was almost spoiled because of incompetent "bloggers". Before ordering, I watched the rollers about this Packer. So there they told about how to seal the edge of the sleeve to prepare the package. It did not work once, it did not work out the second, well, I think, the goods are defective. Then I decided to flip and voila. On the photo showed how to do not need. Just at the end of the sealing machine for a few seconds turns on the vacuum, and the package wrinkles. Once again, I was convinced that most of the so-called bloggers are completely incompetent. Specially bought a bottle of water to check. Completely drained air. Photo also attached. (for quality sorry) In the future, I will complement the review. Thank you for the quality goods.
Casandrakqfos
2021-01-30
5/5
Excellent quality vacuum food packer. The stock happens very quickly. Convenient blade built-in for trimming the package of the desired size. I haven't tried the vacuum tube yet, there are no containers, they're coming to see me yet.
Kleshnevandrey
2020-09-28
5/5
Delivered in a week in hands. I like it very much! It is convenient that the roll is inside. Now I want such a mother

Pridať recenziu

Napíšte svoju recenziu!:

Názov:

E-mailová adresa:

Súvisiace produkty

Iwife Vákuové Vrecia Pre Potravinárske Vákuové Fóliou Film Vakum Tesnenie Vacum Package Vaccum Tesnenie Packer 12+15+20+25+28 5 Rožky Dropshipping Špecifikácia: Výška za roll: 12 cm (4.7 ), 15 cm (5.9 ), 20 cm (7.8 ), 25 cm (9.8 ), 28 cm (11 ) Celková dĺžka za roll: 500 cm (196 ) Materiál: potravinársky PA ( BPA-Free) Typ: 1 rolka (nie kus) Množstvo: Výber 1: 1 rolka 12*500 cm + 1 roll 15*500 cm + 1 rolka 20*500 cm + 1 rolka 25*500 cm + 1 rolka 28*500 cm Výber 2: 1 rolka 20*500 cm + 1 rolka 25*500 cm + 1 rolka 28*500
€7.92 €3.17
Doprava zadarmo, Ploché Fľaša Labeller Na Predaj Popis Produktu s označením na rôzne veľkosti lepiaci štítok na iný druh ploché fľaše,Vysoká presnosť a vysokú rýchlosť,jednoduché ovládanie. Aplikácia: Vhodné pre rôzne veľkosti samolepiace štítky alebo lepidla fólie na všetky druhy ploché fľaše,Vysoká presnosť a vysokú rýchlosť,výdaj & označovanie automaticky. Vhodný rozsah : ploché fľaše, plochý nádrž, ploché hlavne
€858.81
Multifunkčné Automatické Vákuové Fóliou Jedlo, Potraviny v Čerstvom stave-vedenie Tesnenie Stroj Potravín Vákuové Fóliou Potravín Vákuové Fóliou Multifunkčné Automatické Vákuové Fóliou Jedlo, Potraviny v Čerstvom stave-vedenie Tesnenie Stroj Funkcie: 1. Pomôže tesnenie mäsa, syrov, orechov, zeleniny, ovocia a iných potravín sa vám páči, aby mohli zostať čerstvé a chutné týždne. 2. Chránia potraviny zo vzduchu a mrazničky poškodenia, jednoduché a pohodlné použitie. 3. Toto vákuum fóliou môže vaše potraviny uložené vo vákuových
€30.18 €14.49