Placemat Hule vytlačené 120483 okolo 140 cm

  • (0 Recenzie)
Skladom

Štítky: mat tabl, plášť nepriepustného, obrus nepremokavé, bielizeň placemat, jednotlivé krbovej rímse, jednotlivé placemat, pvc obrus nepremokavé, voskované plátno obrus, Plášť, gumené obrus.

€11.49

Nepremokavé gumy obrus, ideálne pre exteriér a interiér kvôli jeho tvrdý PVC zloženie. Rôzne vzory oprávnených. Nie je to trim, je to made-up obrus.

Digitálny obraz je len vzorka a okrúhly obrus neobjaví, tak sme sa použiť štvorcový obrus obrázok zobraziť kresby zodpovedajúce každej farby. V oboch popis a obrázok určuje, claramante, že obrus je kole.

Zelená: pečiatkou s koordinované farba kaktus.

Biela: štylizovaný s Kuchyňou motívmi.

Orange: multicolor tlač s ovocie a tropické listy.

Black: tlačené s rastlinnými legenda.

Ružová: kuchyňa výkresy na ružové pozadie

Gray: Model vytlačené s ovocím v vinety na šedom pozadí.

Obrus s plne šité niťou ukončenie v jeho obvod na dlhšiu dobu. Na čistenie je len nutné, aby prejsť mokré kolo látky 140 cm cca. Priemer.


Recenzie

Pridať recenziu

Napíšte svoju recenziu!:

Názov:

E-mailová adresa:

Súvisiace produkty

Narodeninová Párty Dekorácie Obrus Obývacia Izba Polka Dot Obrus Rodinný Hotel, Cestovné Jednorazové Obrus Čistenie Interiéru Popis Výrobku: 1. Pribrala PEVA materiálu je jednoduchý, slušné, prírodné, wearproof a veľmi priedušná. 2. Jednorazové farebný obrus môžu byť použité na strany, ktoré je jednoduché na čistenie a pridáva farbu na party. Parametre Výrobku: 1. Materiál: PEVA 2. Používanie produktu: anti-olej, anti-šťavy, anti-mlieko, atď. Aby tabuľke čisté a hygienické. 3. Platné
€3.96 €2.50
Okrúhly obrus Pastoračnej PVC, Plastové Kuchyňa Obrus Nepremokavé Oilproof Elegantné Tkaniny Tabuľka Kryt Výzdoba Domov Hoteli Tipy: Keď je vybraná veľkosť presahuje 135 cm. Obrus musí byť zostrihané, tam bude švy. Obrus výber veľkosti: Tabuľka priemer + (Ovisnuté výška * 2) = Obrus veľkosť (Odporúča sa ovisnuté výšky 20-30 cm) akceptujeme akúkoľvek veľkosť Vyrobené na objednávku.Vyrobené na objednávku, prosím kontaktujte nás, Ak si vyberiete (Vyrobené na objednávku) možnosť a nechcete, kontaktujte nás v čase, pošleme
€8.09 €5.25
PVC Nepremokavé Tabuľka Kryt Oilproof Otrite Čisté PVC Vinyl Jedáleň, Kuchyňa obrus Chránič Voskované plátno Tkaniny Pokrytie Materiál: PVC, zadná strana je mäkké zamat; Veľkosť: 5 veľkostí pre možnosť Vzory: 9 vzory Veľké Množstvo Môžete Získať Nižšie Ceny! Prosím, pozrite obrázky nižšie pre viac informácií:
€7.57